Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polis Başvuru
A) Ingame Bilgileriniz

A.1) Tam Adınız : Bruce Brave
A.2) Milliyetiniz : Amerika
A.3) Yaşınız : 27
A.4) Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) : Bruce Brave Amerika'da yaz akşamı doğmuş birisidir.Bu kasabaya gelme sebebi ise ailesi ile tartışma yaşamasıdır.Babası emekli bir polistir.Bruce kasabaya ilk geldiği zamanlar iş arar fakat çok zorlanır.Bir kasaplık işine girer ama bir kızla tanışmıştır ve kazandığı tüm parayı o kıza yedirmektedir.Bruce zeki,stratejisi iyi olan ve nerede ne zaman davranılacağını iyi bilen birisidir fakat konu kız olduğunda tüm zekiliğini kaybeder.Daha sonra yavaş yavaş kız konularında daha iyi olmaya başlar ve kızların yanında da zekiliğini korumaya başlar.Bu tarz kız olaylarını kafasına takmaz ve rahat takılır para yedirmeyi keser.Fakat kasaplık maaşı yetmez ve kıt kanaat geçinmeye başlar.E tabi bu nedenle polis olmaya karar verir çünkü özellikleri tam olarak o mesleğe uygundur.Bide baba mesleği polis olunca genetikten gelen bir şey olsa gerek.Polis Akademisine gider ve okulu bitirir.O esnada bir yandan da kasaplık yaparak geçinmeye devam eder.Kasabada yeni insanlara tanışır ve ortama yavaştan alışır.Artık kasaba olmaktan mutludur.Şimdi ise tek beklediği polis akademi diplomasıdır.
A.5) Sicil Kaydınız varmı?, var ise neden? : Yok
A.6) Gün içersinde mesai dışı yaptığınız aktiviteler : Spor yapmak, Seyehat etmek ve kitap okumak.
A.7) Boyunuz ve kilonuz: 80kg 1.83 boy
A.8) Mezun olduğunuz üniversiteler: Los Santos Police Academy
A.9) Sahip olduğunuz diplomalar:

B) Kişisel Bilgileriniz

B.1) Adınız : Utku
B.2) Yaşınız : 18
B.3) Steam profil linki : https://steamcommunity.com/id/navastar/
B.4) Discord isminiz : Navastar - Utku
B.5) Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz ? : 25-30
B.6) Kendinizden bahsedin (En az 50 kelime) : Adım Utku yaklaşık 10-11 senedir oyun oynuyorum.Liseyi bitirdim.En iyi favori oyun stilim roleplay tarzıdır.Tabi sadece rp yapılan değil aynı zamanda rpg mmo gibi oyunlarıda oynamayı seviyorum.Tabi ilk başladığım zamanlar fps tarzı daha çok hoşuma gidiyordu fakat büyüdükçe roleplay tarzı oyunlar daha çok sarmaya başladı ve öyle devam ettim bende.Oyun oynadığım için çevremdeki insanlar asosyal birisi olduğumu düşünüyor, ama arkadaş sadece dışarıda edinilmiyor buralar da da gerçek dostluklar olabiliyor bu platformdan edindiğim gerçekten sağlam dostlarım oldu diyebilirim.
B.7) Daha önce Polis oldunuz mu ? : Hayır, hayırlısıyla ilk deneyimim olucak tabi sizin onayınızla.
B.8) Vega Roleplay Sunucusunda daha önce bulunduğunuz gruplar :
B.9) Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? : Yaklaşık olarak 4 senedir.
B.10) Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin :[b]Arma 3,Gmod Mb:Warband PW RP v,s oyunlarda rol yaptım.Bu tür hoşuma gittiği için çoğu oyunda roleplay oynadım.[/b]
Ara
A) Ingame Bilgileriniz

A.1) Tam Adınız : Tavuk Selim
A.2) Milliyetiniz :Amerika
A.3) Yaşınız :22
A.4) Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) :Amerika'da doğmuş anne ve babası ayrı yetimhanede büyümüştür Selim. Gerek köprü altlarında yatmış gerek çöp toplamıştır. Mahallesi Selim'e kol kanat germiştir. Gün geçtikçe mahallede ki arkadaşlarıyla kötü işlere bulaşmıştır. Soygunlar adam kaçırmalar, kaçakçılık , uyuşturucu ve bir çok kötü iş ama birgün mahallede ki arkadaşları bunu sırtından vurmuştur. Onların öcünü almaya çarklarına çomak sokmaya karar vermiştir. Polislik okuluna başvurmaya karar vermiştir.Zorlu polis okuluna girdikten sonra devriye arkadaşı Afro-Amerikan arkadaşıyla beraber sokaklarda ki kötülüklüğe ve kargaşa son vermeye ant içmiştir.
A.5) Sicil Kaydınız varmı?, var ise neden? :Yok
A.6) Gün içersinde mesai dışı yaptığınız aktiviteler :Bisiklet sürmek,yüzmek evde arkadaşlarıyla barbekü partisi vermek.
A.7) Boyunuz ve kilonuz:185 cm 80kg
A.8) Mezun olduğunuz üniversiteler:Stanford Üniversitesi
A.9) Sahip olduğunuz diplomalar: Su işleri

B) Kişisel Bilgileriniz

B.1) Adınız :Furkan
B.2) Yaşınız :22
B.3) Steam profil linki :https://steamcommunity.com/id/marlie1/
B.4) Discord isminiz :TR_Marlie
B.5) Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz ? :+40
B.6) Kendinizden bahsedin (En az 50 kelime) :İstanbul'da yaşıyorum 22 yaşındayım Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Ek hobilerle uğraşıyorum genelde akşam saatleri bilgisayarda oluyorum sabaha kadar serverdayım.
B.7) Daha önce Polis oldunuz mu ? :Hayır
B.8) Vega Roleplay Sunucusunda daha önce bulunduğunuz gruplar : Tavukcu Grubumuz vardır.
B.9) Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? : +200 saat
B.10) Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin :Mount and Blade ve Arma 3 te RP yaptım.
Ara
(19-05-2019, Saat: 09:25)Marlie1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: A) Ingame Bilgileriniz

A.1) Tam Adınız : Tavuk Selim
A.2) Milliyetiniz :Amerika
A.3) Yaşınız :22
A.4) Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) :Amerika'da doğmuş anne ve babası ayrı yetimhanede büyümüştür Selim. Gerek köprü altlarında yatmış gerek çöp toplamıştır. Mahallesi Selim'e kol kanat germiştir. Gün geçtikçe mahallede ki arkadaşlarıyla kötü işlere bulaşmıştır. Soygunlar adam kaçırmalar, kaçakçılık , uyuşturucu ve  bir çok kötü iş ama birgün mahallede ki arkadaşları bunu sırtından vurmuştur. Onların öcünü almaya çarklarına çomak sokmaya karar vermiştir. Polislik okuluna başvurmaya karar vermiştir.Zorlu polis okuluna girdikten sonra devriye arkadaşı Afro-Amerikan arkadaşıyla beraber sokaklarda ki kötülüklüğe ve kargaşa son vermeye ant içmiştir.
A.5) Sicil Kaydınız varmı?, var ise neden? :Yok
A.6) Gün içersinde mesai dışı yaptığınız aktiviteler :Bisiklet sürmek,yüzmek evde arkadaşlarıyla barbekü partisi vermek.
A.7) Boyunuz ve kilonuz:185 cm 80kg
A.8) Mezun olduğunuz üniversiteler:Stanford Üniversitesi
A.9) Sahip olduğunuz diplomalar: Su işleri

B) Kişisel Bilgileriniz

B.1) Adınız :Furkan
B.2) Yaşınız :22
B.3) Steam profil linki :https://steamcommunity.com/id/marlie1/
B.4) Discord isminiz :TR_Marlie
B.5) Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz ? :+40
B.6) Kendinizden bahsedin (En az 50 kelime) :İstanbul'da yaşıyorum 22 yaşındayım Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Ek hobilerle uğraşıyorum genelde akşam saatleri bilgisayarda oluyorum sabaha kadar serverdayım.
B.7) Daha önce Polis oldunuz mu ? :Hayır
B.8) Vega Roleplay Sunucusunda daha önce bulunduğunuz gruplar : Tavukcu Grubumuz vardır.
B.9) Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? : +200 saat
B.10) Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin :Mount and Blade ve Arma 3 te RP yaptım.

Dostum yeni konu açıp formunu oraya dolduracaksın.
Ara
Basvurunuz KABUL EDILMISTIR.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LSPD Başvuru Castle 0 25,557 23-05-2019, Saat: 00:30
Son Yorum: Castle
  POLİS BAŞVURUSU ozgur5897 1 5,695 22-05-2019, Saat: 20:36
Son Yorum: AsosyalDagAyisi
  Polislik recruit başvuru naprean 1 3,295 20-05-2019, Saat: 21:13
Son Yorum: AsosyalDagAyisi
Question Polis Başvuru Daimonn 1 3,666 18-05-2019, Saat: 18:49