Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polislik recruit başvuru
A) Ingame Bilgileriniz

A.1) Tam Adınız Big Grinamien Wallace
A.2) Milliyetiniz :Makedonya
A.3) Yaşınız :29
A.4) Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) :Karakterim Los santos da koruma görevinde çalışırken tüm eğitimlerini almıştır Adel petrov isim kişinin yakın koruması olan damien yasa ve hukuka göre silah taşımayı amaçlamış ancak "Adel Petrov"isimli karton mafyanın pis işlerine dahil olmaya başlayınca bu durum onun ilkelerine ağır gelmiştir Kasabanın küçüklüğüne ve suç oranlarına kafa yoran "Damien" Karakola aldığı eğitim ve deneyimleriyle "Recruit" olarak başvurmuştur "Adel petrov" Bu durumu öğrenip Damien ile bir takım konuşmalar yapıp ters düşmüştür... Polis konumuna geldiğinde ise Damien bir çok zorluk çekeceğinin ancak herşeyi hukukuna ve yasasına göre yapacağını düşünüp "Adel Petrov" isimli kişinin yapacaklarını önemsemeyecektir Adel petrov'u polis güçleriyle los santosa kollarını fazla uzatmadan o kolları kesme peşinde olacaktır.
A.5) Sicil Kaydınız varmı?, var ise neden? :Hayır
A.6) Gün içersinde mesai dışı yaptığınız aktiviteler :
A.7) Boyunuz ve kilonuz:78. 181
A.8) Mezun olduğunuz üniversiteler:Struga Üniversitesi
A.9) Sahip olduğunuz diplomalar:Özel güvenlik hukuku diploması...Silah taşıyabilir ruhsatı B+

B) Kişisel Bilgileriniz

B.1) Adınız :Erkut Ergün
B.2) Yaşınız :25
B.3) Steam profil linki :https://steamcommunity.com/id/preanized/
B.4) Discord isminiz Big Grinamien / Erkut
B.5) Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz ? : akşam 8 den sabaha karşı 3 4 sularına kadar hergün oyundayım
B.6) Kendinizden bahsedin (En az 50 kelime) :Merhabalar ben hayatımı günlük olarak ev partilerinde ya da barlarda barmenlik yaparak kazanıyorum onun dışında hafta da 1 gün kamp yapmaya kaçıyorum ama en büyük tutkum senelerdir oynadığım FRP board gameler olmuştur şuan da gtanın realistik rp'sinin popilerliği beni de aldı götürdü ve bana samimi geldi bazen işe bile gitmiyorum uykularımı bozdu o kadar yani.
B.7) Daha önce Polis oldunuz mu ? Tongueolislik eğitimi oyun içerisinde aldım ancak görevde uzun süre bulunamadım
B.8) Vega Roleplay Sunucusunda daha önce bulunduğunuz gruplar :Herhangi bir grup da bulunmadım.
B.9) Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? :FRP olarak 5 senedir Realistik olarak ise 2.5ay
B.10) Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin :Fantezi roleplayiyle 5 senedir iç içeyim hala hafta da 1 arkadaşlarla evde buluşup 10 11 saat FRP oynuyorum yaşım 50 de olsa oynayacağım herhalde board game olarak aklınıza gelebilecek tüm oyunları oynamış biriyim Realistik bir role sahip olmak istediğim için ise GTA5/FiveM sunucularında oyun oynamaktayım şuan için.

A.6) Gün içersinde mesai dışı yaptığınız aktiviteler : Kendi kit'imle bira yapıyorum evde kuş besliyorum ve dağ bisikletim var onunla kamp yapmaya gidiyorum.
Ara
Basvurunuz KABUL EDILMISTIR.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LSPD Başvuru Castle 0 25,556 23-05-2019, Saat: 00:30
Son Yorum: Castle
  Polislik Başvurusu Marlie1 1 3,483 22-05-2019, Saat: 19:59
Son Yorum: AsosyalDagAyisi
  Polislik Başvurusu abdulsoysal 1 4,721 20-05-2019, Saat: 21:19
Son Yorum: AsosyalDagAyisi
  Polis Başvuru Navastar 3 3,926 20-05-2019, Saat: 21:15